Tipy pro výběr samolepky na zeď

Protože má každá místnost svůj vlastní účel, měla by mít také svoji duši. Určitě znáte ten pocit, když vejdete do nějakého prostoru a cítíte se tam opravdu příjemně. Jeho energie s vámi ladí, zvolené dekorace se doplňují a z celkem obyčejného místa se s jejich pomocí podařil vykouzlit nevšední prostor. Nálepky na zeď fungují v podstatě úplně stejně. Skvělé na nich je, že si všichni členové domácnosti mohou vybrat přesně takovou samolepku, která se jim líbí. Výběr samolepicí dekorace může být nakonec skvělá, a navíc společná zábava pro celou rodinu.

Samolepky do obývacího pokoje

A protože jsme každý individualitou, je třeba mít z čeho vybírat. Co se týká samolepek na zeď, je jich naštěstí obrovské množství. Každý si tak vybere tu svou. Dospělí většinou oceňují dekorace do pokoje, kuchyně, nebo ložnice, které jsou originální, moderní a efektní. Pokud milujete cestování, určitě oceníte samolepky, které se skládají z jednotlivých kontinentů a vy si tak třeba v obýváku vytvoříte mapu světa. Jestli dáváte přednost romantičtějším motivům, potěší vás klícky s ptáky, nejrůznější samolepky ve tvaru stromů, domácích mazlíčků nebo třeba květin.

Možná potřebujete místnost opticky zvětšit, pak chytře využijete 3D samolepky na zeď. Do vaší pracovny vybírejte z velkého množství moderních až extravagantních motivů, které vám nedovolí zahálet.

Velmi oblíbené jsou také nápisy na zeď. Hlavní témata se většinou pojí s rodinou a domovem. Jejich význam vás může chytit za srdce, vyjadřovat vděčnost, připomenout vám, že právě domov je místem jako stvořeným pro odpočinek, nebo vás naopak velmi účinně namotivuje. Vhodný citát vám bude neúnavně připomínat důležité cíle a udržovat domov plný optimistické nálady. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása.

 

samolepka na zed family

 

Samolepky na zeď dětské

Děti budou mít samozřejmě jiný vkus a priority. Když jde o samolepky na zeď pro děti, zkuste jim dát vlastní prostor a možnost volby. Uvidíte, že s důvěrou, kterou jim projevíte, budou vybírat dětské samolepky na zeď s obrovským nasazením a zápalem pro věc. O to větší radost z výsledku si pak společně vychutnáte. Navíc se samolepky vybrané podle vlastního gusta jen tak neomrzí. Ti, kdo si je vybírají, k nim totiž mají citový vztah. I pro děti existuje celá řada motivů. S chutí si tak vyberou i ty úplně nejmenší, které ocení roztomilé ptáčky, medvídky i pohádkové postavičky.

U samolepek pro děti ale nemyslíme jen na ty maličké. Nechybí tak ani obrázky z vesmíru, zástupci všech důležitých komiksových hrdinů, kteří jakoby obživli, když doslova vystupují ze stěny. Malé slečny i dívky nepochybně rády zpestří svůj pokojíček postavami princezen, poníků, soviček, nebo podmořským světem. Dětská fantazie pracuje na plné obrátky, proto je skvělé ji rozvíjet a to i tímhle jednoduchým, ale velmi efektivním způsobem.

 

samolepka na zed avengers

 

Samolepky s motivem stromu

A když už si budete vybírat samolepky do jednotlivých místností, co takhle vybrat jednu společnou. Takovou, která bude symbolem vaší rodiny. K tomu se skvěle hodí povedené samolepky stromů s rámečky. Ty vyplníte fotografiemi, jež jste si společně pořídili na výletě, během dovolené, o vánocích nebo při jakékoliv společné aktivitě.

 

samolepka na zed strom