Vybíráme obraz na plátně

Nenechte se otrávit nevlídným počasím a projděte se bytem. Chtělo by to změnu? Vykouzlete si dokonalou atmosféru pomocí obrazů na plátně, které Vám pomohou zapomenout na starosti všedního dne.

Vdechněte svému interiéru špetku dobrodružství

A náhle se zeď prolomila a do obývacího pokoje vstoupil král savany. Nemusíte být v některé africké zemi, a přesto tento pocit můžete prožít. Efekt je natolik dokonalý, že přímo pocítíte fyzickou přítomnost tohoto největšího suchozemského savce.

Moderní obrazy na plátně mohou mít mnoho podob, přičemž příroda, zvířata a cestování jsou velice vděčnými a také vkusnými motivy.

obraz na plátně lev

Retro trochu jinak

Retro je opravdovým hitem současné doby. Nemusí se ale v tomto případě jednat jen o černobílý obraz. Přesto, že se to přímo nabízí. Nejméně dvě služby Vám udělá krásná retro mapa světa, která je instalována na korkové tabuli a jako obraz do obývacího pokoje bude perfektním zpestřením pro každého cestovatele. Na tuto barevnou mapu si můžete připínat vlaječky, psát poznámky.

Obraz na plátně mapa na zed

 

Máte doma milovníka automobilů? Určitě by Vám neměli uniknout obrazy s typickými modely starých aut, které retro přímo definují.

obraz na plátně retro auto

Co je venku, to Vás nezajímá

u Vás doma je stále krásně. Cítíte tu vůni ranního lesa? Také obrazy do kuchyně mohou být krásné a nevšední. Představte si den, kdy je venku mlha, ať skutečná nebo smogová a Vy si ani nemůžete otevřít okno. Přesně v takovém případě je na místě obraz s motivem lesní atmosféry. Takový obraz Vás může uklidnit a dodat potřebnou energii pro produktivní den. Stylové okenice dokonalost efektu dotvoří tak, že se budete cítit, jako by jste tam právě stály.

obraz na platne okno do lesa